ASIR Předsíňová stěna JESS dub – Výjimečná kombinace designu a kvality

ASIR Předsíňová stěna JESS dub nabízí nezvyklé spojení botníku a sedáku, které prakticky doplní každou vstupní chodbu. Tuto sestavu ještě doplňuje věšák, vše v provedení světlého dřeva. Tato stěna zkrátka nabízí nejen skvělý a moderní design, ale také kvalitní materiály.

Kombinace botníku a sedáku

Odkaz na produkt: https://www.nabytekhned.cz/produkt/asir-predsinova-stena-jess-dub

Botník a sedák jsou úžasným spojením, které nabízí praktičnost i styl. Když se vrátíte domů, můžete si v klidu sednout a svlečené boty umístit pod sedák. Kabát a další venkovní oblečení pak můžete zavěsit na věšák.

Tato sestava je vhodná do vstupních chodeb, může však být i velmi praktickou volbou do předsíní, kde nabídne dostatek úložného prostoru, aby byl prostor pěkně uklizený.

Praktické nohy pro lepší úklid

Stěna JESS dub nabízí také praktické nohy (plast), které umožňují snadnější úklid pod botníkem. Díky nim se nemusíte bát, že by se Vám pod botníkem ukládalo příliš mnoho prachu či nečistot.

Případně lze botník připevnit ke stěně, což zajišťuje ještě větší stabilitu a bezpečnost.

Material, ze kterého je stěna vyrobena, je melaminem potažená dřevotříska s tloušťkou 18 mm. Rozměry botníku jsou šířka 120 cm, výška 137 cm a hloubka 35 cm. Závěsný věšák má rozměry 50 x 35 x 12 cm.

Stabilita a bezpečnost

Za tuto výjimečnou kombinaci designu a kvality se skrývá také jistota stabilita a bezpečnosti. Pokud pevně připevníte botník ke stěně, nemusíte se obávat jeho padnutí a tím pádem ani o své zdraví.

ASIR Předsíňová stěna JESS dub

ASIR Předsíňová stěna JESS dub nabízí perfektní spojení praktičnosti a designu. Může být také skvělým způsobem, jak udržet Vaší předsíň nebo vstupní chodbu zútulněnou a dobře upravenou.