Bílá dřevěná postel pro děti s otevřenou střechou II: Vipack Housebed 90 x 200 cm


Bílá dřevěná postel pro děti s otevřenou střechou II: Vipack Housebed

S dětskou postelí Vipack Housebed vytvoříte pro své děti bezpečné a útulné místo na spaní i prostor pro rozvíjení fantazie při hraní. Celá konstrukce je vyrobena z bíle lakované MDF, která posteli zajišťuje stabilitu a odolnost. Díky univerzální barvě se postel bude hodit do všech stylů dětských pokojíčků a snadno si ji můžete přizpůsobit barevnými doplňky.

Nevšední design pro nevšední sny

S postelí Vipack Housebed se ve svých představách můžete přenést na divoký západ, farmu plnou plyšových zvířátek, nebo otvorem ve střeše pozorovat hvězdnou oblohu. Otevřená střecha totiž přináší nejen pocit svobody, ale také příležitost pro vytvoření zajímavých herních scén a modelování fantazijních světů.

Praktické rozměry pro široké využití

Postel Vipack Housebed má rozměr 90 x 200 cm, což ji činí dostatečně velkou pro děti všech věkových kategorií. Navíc se jedná o velmi praktický rozměr, který si s dovedností lze snadno přizpůsobit například i pro hosty přespávající v dětském pokoji.

Bezpečnostní výbava pro klidný spánek

Pro bezpečnost dětí postel Vipack Housebed disponuje opěradlem vysokým 30 cm a pevným čelem. Zároveň v balení naleznete i návod, jak správně postel v pokoji umístit a upevnit k podlaze pro zajištění maximální stability. Všechny díly jsou pečlivě baleny, aby při přepravě nepřišly k poškození.

Nepostradatelná výbava dětského pokoje

Dětský pokoj by měl být pro děti místem, kde se cítí opravdu doma a kde se mohou svobodně vyvíjet. Postel Vipack Housebed je jedním z klíčových prvků, který vašemu dítěti umožní nejen bezpečné spánky, ale také tvořivou a hravou relaxaci. Navíc díky svému originálnímu designu bude postel Vipack Housebed nejspíš nejpopulárnějším místem v celém pokoje.

Postel Vipack Housebed

Balení neobsahuje matraci a rošt, ty si musíte nalézt zvlášť. Naše nabídka u této postele obsahuje také možnost dokoupit další detaily, jako například žebřík pro snadný přístup do postele nebo textilní baldachýn pro vytvoření romantické atmosféry.

Více informací o posteli Vipack Housebed najdete zde.