Červený lněný běhoun Linen Tales Classic, který oslní na vašem stole – rozměry 40 x 200 cm

T. Použijte mýdlovou sůl na bázi mýdla a oleje, která chrání vlákna a udržuje pružnost materiálu. Při praní ručně postupujte podle pokynů pro praní v prádelně.

Sušení
Lněný textil by měl být sušen na vzduchu a na vodorovné ploše, nikdy ne ve vysoušeči prádla. Před sušením ho dejte do úhledného tvaru a přiměřeně rozestřete, aby se vám neseskupoval. Pokud se vaše lněná látka značně zmuchlala, můžete ji před sušením vyžehlit.

Údržba
Lněný textil se pravidelně vyžehluje . Při prvním žehlení doporučujeme použít navlhčenou žehlicí plochu a nastavit teplo na nejvyšší stupeň, pro zajištění dokonalého narovnání látky. Další žehlení je již o něco jednodušší, ale zvládnout ho můžete, jestliže vyjdete z pravidla, že je třeba žehlit pouze suchou látku. Lněný textil totiž není přiliš náročný na žehlení a látku lze bezproblémově žehlit i bez parníku.

Červený lněný běhoun na stůl Linen Tales Classic je skvělým příkladem kvalitního produktu navrženého s ohledem na životní prostředí. Jeho vysoká kvalita a pevnost díky 100% lněnému materiálu nám zajistí mnoho let užívání a radosti z krásného designu. Pokud byste si chtěli tento běhoun zakoupit, máme pro vás skvělou zprávu. V eshopu Esrom.cz si můžete tento výrobek objednat. Stačí kliknout na následující odkaz: https://www.esrom.cz/produkt/cerveny-lneny-behoun-na-stul-linen-tales-classic-40-x-200-cm

Pokud hledáte inspiraci pro svou domácnost, právě tento běhoun může být tou správnou volbou. Jeho elegantní design a zajímavá barva dodají vašemu bytu ten správný šmrnc. Ať už si ho určíte pro svůj jídelní stůl nebo si ho umístíte kamkoliv jinam, jistě vám poslouží mnoho let a budete s ním spokojení.

V tomto článku jsme vám představili červený lněný běhoun Linen Tales Classic, který vás určitě oslní na vašem stole. Vyzdvihli jsme jeho vlastnosti a přinesli jsme vám užitečné rady týkající se péče o lněný textil. Pokud se rozhodnete pro zakoupení tohoto produktu, budete mít určitě co nejlepší zážitek z jeho užívání. Přejeme vám mnoho radosti z vašeho nového běhounu na stůl!