Elegantní a moderní obývací stěna Casarredo v TALPA perla grey/dub grafit designu

Elegantní a moderní obyvací stěna Casarredo v kombinaci perla grey/dub grafit je rekreačním domem, který nabízí nejen prostor pro vaši televizi, ale také skvělý úložný prostor pro všechny vaše potřeby. Tento minimalistický design se hodí do každého obývacího pokoje a je navržen podle nejnovějších trendů a stylů.

Úložný prostor

Tato sestava se skládá z televizního stolku, sloupku s vitrínou a nástěnných skříněk. Ve skřínkách můžete uskladnit vše potřebné a do prosklené vitríny vystavit své oblíbené dekorativní předměty jako nádobí, dekorace nebo rostliny, což vytvoří úžasnou atmosféru v místnosti.

Materiály a design

Korpus je vyrobený z kvalitní LTD desky, dvířka z MDF v barvě perla grey/dub grafit. Tento design je vytvořen tak, že se dokonale hodí k jakémukoli stylu interiéru a dodává prostoru tou správnou rovnováhu. LED osvětlení je v ceně, což zajistí, že vaše oblíbené dekorace budou vypadat úžasně až do pozdních večerních hodin.

Demontovaný stav a tip

Dodáváme v demontovaném stavu, což poněkud zjednodušuje instalaci. Pokud nevíte, jak takovouto sestavu sestavit, neváhejte se obrátit na nás a rádi vám pomůžeme. Podívejte se i na naši nabídku sedacích souprav a mějte vybavení obývacího pokoje kompletní.

Zajímavý design a dokonalé zpracování Casarredo obývací stěny TALPA perla grey/dub grafit dělá z vašeho obývacího pokoje naprostou atrakci. Pokud hledáte prostor pro televizi a současně ukládací prostor se stylovým designem, pak je tato obývací stěna ideální volbou. Navštivte naši webovou stránku a objednejte si svůj dnes!

Ujistěte se, že si svou obývací stěnu zakoupíte dnes a získejte slevu až 20%!

Casarredo obývací stěna TALPA perla grey/dub grafit

Každý by měl mít doma kvalitní a stylovou obývací stěnu, která není jen praktická, ale také krásná. Právě tím je Casarredo obývací stěna TALPA perla grey/dub grafit. Co čekáte? Vyberte si svůj dnes a udělejte z vašeho obývacího pokoje místo, kde se bude každý cítit jako doma.