Jídelní židle P-10: Moderní kousek pro vaši kuchyni nebo jídelnu

Jídelní židle jsou velmi důležitým prvkem jakékoliv kuchyně či jídelny. Kromě toho, že umožňují pohodlné sezení a snadné stolování, mohou posloužit i jako módní doplněk vašeho interiéru. Pokud hledáte moderní a stylovou jídelní židli, může být pro vás řešením model P-10.

Stylová jídelní židle

Jídelní židle P-10 je velmi vkusný a stylový kousek nábytku, který určitě zaujme vaše hosty. Díky pevnému opěradlu a polstrovanému sedáku poskytuje velmi pohodlné sezení. Jelikož je k dispozici v několika různých barevných provedeních, můžete si vybrat ten, který nejlépe zapadne do vašeho interiéru.

Dodáváme v různých dekorech

Jídelní židle P-10 je k dispozici v různých dekorech. Pokud hledáte židli v přírodním dřevěném designu, můžete si vybrat vzor s jemnými proužky, který nádherně osvěží pohled na vaší kuchyňskou linku nebo jídelní stůl. Vybrat si ale můžete i jiný motiv nebo například elegantní vysoký lesk.

Vzorník dekorů najdete níže

Zejména při nákupu nábytku je důležitý nejen design, ale i kvalita materiálu, z něhož je nábytek vyroben. Proto se při nákupu jídelní židle P-10 nemusíte obávat o její nosnost a stabilitu. Konstrukce židle je totiž vyráběna z kvalitního masivu, který zajistí, že budete mít jistotu, že se na ní pohodlně posadí i váš těžší host.

Vzorník potahů vám zašleme na dotaz

Kromě barevného provedení dekoru je vám k dispozici i vzorník potahů, ve kterém si můžete vybrat ten, který se vám nejvíce líbí. Potah je totiž velmi důležitým prvkem, který určuje nejen vzhled židle, ale i