KARE Design Noomi – nástěnné zrcadlo v mosazné barvě o rozměrech 122x58cm


Nástěnné zrcadlo s výrazným rámem

Nástěnné zrcadlo Noomi dokáže mnohem více, než jen ukázat váš odraz. Velké zrcadlo jedinečným způsobem rozjasní pokoj a díky hře světel každý interiér opticky zvětší. Vystouplý rám zrcadla je vyroben z hliníku v mosazné barvě, což dodává nádhernou a výraznou vizuální estetiku do každé místnosti domova.

Harmonie křivek a rohů

Ručně vyrobené obdélníkové zrcadlo s kovovým rámem má harmonické křivky, které jedinečným způsobem doladí moderní i stylovější interiéry. KARE Design Noomi nejen poskytuje praktickou funkčnost, ale zároveň je skvělým doplňkem, který může zkrášlit jakoukoliv místnost v domě.

Možnost zavěšení podle potřeby

Zrcadlo je možné zavěsit jak horizontálně, tak i vertikálně, podle aktuální potřeby. Díky těmto možnostem umístění zrcadla se lze pohodlně přizpůsobit prostoru, výšce stropu a světelným podmínkám.

Více variant pro větší flexibilitu a výběr

Nástěnné zrcadlo Noomi je k dispozici nejen v mosazné barvě, ale i v černém a měděném provedení. Zařiďte svůj domov nejen prakticky ale i s vizuální čistotou a estetickým vyjádřením svého vkusu.

Zakupte si KARE Design Noomi nástěnné zrcadlo u Maliboo.cz

Chcete si takovéto nástěnné zrcadlo pořídit i vy? V této krásné mosazné variantě si ho můžete pořídit na stránkách Maliboo.cz. Maliboo.cz nabízí široký výběr nábytku a doplňků pro interiéry, které vám můžou pomoci s každou redesignovací výzvou vašeho domova.

KARE Design Noomi - Nástěnné zrcadlo v mosazné barvě

Závěr

Zkrátka, zrcadlo Noomi KARE DESIGN je skvělým doplňkem nejen do vašeho bytu, ale i do vašeho života. Krásné a výrazné zrcadlo poskytne funkčnost a vizuální efekt bez toho, aby bylo nutné zaházet mnoho peněz za náklady na rekonstrukci, malby a další nákladné zásahy do vašeho domova. Navíc i výrazným rámem může tento produkt být dominantou místnosti, stát se krásným doplňkem nebo dynamickým a kreativním prvkem.