Křeslo Buckle Up Creamy od Karup Design – variabilní a stylové!

Nevíte, jak do svého malého bytu dostat pohodlné sezení i příležitostné přespání pro hosty? Karup Design si s tím poradil svým variabilním křeslem Buckle Up, které v sobě skrývá hned dva různé typy nábytku. Během chvilky tak můžete mít z toho jednoho samého kusu nábytku jak postel pro jednoho, tak i pohodlné křeslo. Buckle Up se skládá ze dvou matrací, přičemž ta vrchní je k té spodní připevněna dvěma koženými pásky.

Univerzálnost křesla Buckle Up Creamy

Křeslo Buckle Up je ideálním řešením pro malé byty, kde prostor není na dlouhé rozmístění rozkládacího gauče. Jeho design vychází z japonského futonu a nabízí tak možnost odpočinku i přespání hostů. Díky koženým páskům můžete nahoru zvednout matraci a vytvořit tak místo pro sezení. Čtyři různé polohy umožňují nastavení sedu a opěradla podle vašich potřeb.

Kvalita od dánské značky Karup Design

Návrh a výroba křesla Buckle Up vychází z tradičního japonského způsobu bydlení, a to z futonů. Tyto matrace sloužily již dávným samurajům, kteří na nich odpočívali a nabírali sílu do dalších dnů. A stejně můžete i vy.

Nábytek od značky Karup Design je jednoduchý, dobrý, praktický. Zaměřuje se na kvalitní bydlení a vytvoření více prostoru z mála. První, co si na nábytku této značky všimnete, je jednoduchý a čistý design. Ať už se zaměříte na variabilní pohovky, nebo futon pro hosty, všechny návrhy vznikají v Dánsku. Výroba probíhá v Evropě a výsledný produkt je zpracován do posledního detailu. K vám domů se dostane nábytek, který byl vyrobený s láskou k řemeslu a designu.

V rámci značky najdete i jiné variabilní kusy nábytku. Třeba pohovku Split, která se člení na dvě polohy a nabízí tak lehce přeměnit bytový prostor. Nebo futonovou matraci Shiatsu, která se dokonale přizpůsobí vaší pozici a pomůže tak při relaxaci či meditaci.

Kromě multifunkčního nábytku se značka soustředí například i na udržitelnost a snahu o minimalizaci ekologického odtisku. I při výběru materiálů a výrobě se proto snaží o co nejmenší dopad na životní prostředí.

Montáž a videonávod

Návod k montáži vašeho nového křesla od Karup Design najdete na stránkách výrobce (https://www.isolund.cz/produkt/variabilni-kreslo-karup-design-buckle-up-creamy). Pokud vám však video více vyhovuje, podívejte se na následující záznam:

Video návod na montáž křesla Buckle Up Creamy od Karup Design: