Kvalitní a prostorená rozkládací pohovka Leon od Bobochic Paris


Minimalistický design pro nadčasový nádech francouzské elegance

Kolekce pohovek Leon vás na první pohled zaujme svým jemným minimalistickým designem, který dodá vašemu obývacímu pokoji nadčasový nádech francouzské elegance. Pohovka je vyráběna francouzskou značkou Bobochic Paris, která se specializuje na designový nábytek.

Prostor a pohodlí
Pohovka je kvalitně zpracovaná a poskytuje dostatek místa pro celou rodinu. Během pár vteřin ji můžete rozložit na pohodlné lůžko pro neočekávané hosty i jiná příležitostná přespání. Výhodou je také úložný prostor o rozměrech 188 x 58 x 24 cm, který využijete například pro uskladnění povlečení nebo polštářů.

Ilustrační video pohovky Leon

Pro lepší představu si můžete pohovku prohlédnout v ilustračním videu:

Značka Bobochic Paris
Tým designérů francouzské značky Bobochic Paris má více než 15 letou zkušenost v navrhování a výrobě stylového nábytku. Veškerá produkce probíhá v Evropě pod jejich přísným dohledem.

„Za každým kouskem stojí hodiny tvrdé práce, nasazení a maximální kreativity. Interiérový design a výroba nábytku je pro Bobochic Paris vášní,“ říkají designéři značky.

Koupě pohovky a dodání

Pokud jste se rozhodli pro koupi pohovky Leon od Bobochic Paris, můžete ji zakoupit na stránkách www.isolund.cz. Cena se pohybuje kolem 20 000 Kč.

Zde si můžete zobrazit pohovku a případně ji zakoupit

Doprava je zdarma a pohovka bude doručena přímo k vám domů. Pokud se rozhodnete pro koupi, můžete se těšit na nadčasový design, kvalitní zpracování a pohodlí.