Moderní odpadkový koš SONGMICS KAILO 2×20 l – bílý

Odpadkový koš v bílé barvě není jen praktickým pomocníkem v každé domácnosti, ale také designovým prvkem. Díky svému modernímu vzhledu se hodí do každého interiéru a zaručuje, že budou odpadky vždy na svém místě.

Praktické řešení pro snadnější třídění odpadu

Odpadkový koš SONGMICS KAILO je rozdělen na dvě části, díky čemuž můžete snadněji třídit odpad. Plastové nádoby, které jsou uvnitř koše, vám usnadní práci, když budete chtít vynést odpadky, můžete je jednoduše vyjmout a nenosit s sebou celý koš. Toto řešení vám ušetří čas a zajistí vám hygieničtější manipulaci s odpadky.

Ocelový koš s plastovou vnitřní nádobou

Materiály, ze kterých je koš vyroben, jsou navrženy tak, aby byla maximálně zajištěna jejich životnost. Ocelový koš s plastovou vnitřní nádobou má dostatečnou kapacitu (2×20 l), což zaručuje, že stačí vynášet a odvádět odpad jen zřídka.

Pedál pro snadné otevírání

Otevírání koše je velmi jednoduché – stačí na pedál vytvořit lehký tlak a víko se otevře. Zavírání koše je možné také pomocí pedálu.

Rozměry odpadkového koše SONGMICS KAILO

Rozměry koše jsou ideální pro každou domácnost. Celkové rozměry koše jsou 44,5 x 36 x 60 cm, plastová vnitřní nádoba má rozměry 28,5 x 19 x 50 cm a celková výška s otevřeným víkem je 92 cm.

Závěr

je praktickým pomocníkem pro každou domácnost. Díky svému modernímu vzhledu se hodí do každého interiéru a zajišťuje, že budou odpadky vždy na svém místě. Pedál pro snadné otevírání koše a elegantní design jsou jen některé z výhod, které tento koš poskytuje. Pokud hledáte spolehlivé řešení pro třídění odpadu, je tento koš tou správnou volbou. Pokud Vás tento koš zaujal, podívejte se na něj na webu Isolund.cz.

Odpadkový koš SONGMICS KAILO 2x20 l - bílý

Odpadkový koš SONGMICS KAILO 2x20 l - bílý