Nově představený ASIR Lustr RITIM – RED v intenzivní červené barvě


Osvětlovací těleso pro váš interiér

Lustr je osvětlovací těleso, které dokáže nejenom poskytnout dostatečné osvětlení vašeho interiéru, ale také vytvořit dekorativní prvek do místnosti. Zavěšuje se nejčastěji na strop nebo klenbu místnosti a může být použit také v exteriéru nebo nad vchodem paláce.

Charakteristika lustru ASIR Lustr RITIM – RED

Laminované dřevo v červené barvě dodává lustru RITIM – RED exkluzivní a luxusní vzhled. Jeho rozměry jsou 60 x 9,5 x 70 cm a typ žárovky je 3 x E27.

Důležitou informací je také opatření lustru proti vodě – ochrana IP 20. Rozlišení ochrany IP znamená, že lustr je chráněn proti prachu a některým druhům vlhkosti, ale není určen pro použití venku v deštivých či vlhkých podmínkách.

Neprovede-li vám zapojení odborník, můžete riskovat úrazy a nečekané výpadky světla

Zapojení lustru a nástěnných svítidel bez zástrčky by mělo být prováděno pouze odborně způsobilou osobou. Pokud chcete mít jistotu, že vše proběhne v pořádku, obraťte se raději na odborného elektrikáře.

Nezapomeňte na koupi žárovky

Posledním údajem, na který byste neměli zapomenout, je absence žárovky v balení. Žárovka není součástí dodávky. Pokud si tedy chcete užít světlo, musíte si zakoupit žárovku zvlášť.

ASIR Lustr RITIM - RED

Pojďte si užít exkluzivní atmosféru, kterou vám lustr RITIM – RED s laminovaným dřevem v intenzivní červené barvě může poskytnout. Objednejte si ho na www.bestnabytek.cz.