Nový textilem potažený nábytek Livetastic VÁLENDA s rozměry 220/93/100 cm

V dnešní době jsou nároky na nábytek stále vyšší a mnoho z nás hledá ideální kombinaci kvality, pohodlí a designu. Pokud i ty patříš k takovým lidem, máme pro tebe skvělou novinku! Nově jsme do naší nabídky zařadili nábytek Livetastic VÁLENDA, který splňuje všechny tyto požadavky a navíc má mnoho dalších předností.

Livetastic VÁLENDA – ONLINE ONLY

Nábytek Livetastic VÁLENDA je v naší nabídce zatím pouze jako ONLINE ONLY produkt, což znamená, že ho u nás můžeš zakoupit pouze online. To ale znamená i mnoho výhod, jako například rychlé a pohodlné objednání z pohodlí domova, či možnost výběru ze širšího sortimentu.

Rozměry nábytku a jeho specifikace

Livetastic VÁLENDA je nábytek všestranný a hodí se tak do mnoha interiérů. Je vyroben z kvalitního textilu a disponuje rozměry 220/93/100 cm.

Bez ohledu na to, zda se jedná o malý byt, nebo prostorný dům, Livetastic VÁLENDA se stane dokonale sladěným a pohodlným doplňkem do obývacího pokoje, ložnice či jiné místnosti. Kromě toho si můžeš vybírat z různých barevných variant, které se snadno sladí s ostatním nábytkem v místnosti.

Nábytek Livetastic VÁLENDA disponuje moderním designem, který bude krásně zapadat do každého interiéru. Jeho osvědčená kvalita je zajištěna vysokou kvalitou zpracování a materiálů. Vnitřní vycpávku tvoří pružinový bonell, a proto se jedná o velmi pohodlný kus nábytku.

Unikátní akční nabídka

Jestliže si objednáš nábytek Livetastic VÁLENDA do 31.12.2021, získáš navíc bezplatný nábytek k této části nábytku, a to 2 ZIKI MALMO 01,BK,BONELL-FK – RÜ ECHT,FÜ:KS METALLF,RECHTS. Akce platí pouze do vyprodání zásob, takže neváhej a objednej si Livetastic VÁLENDA jet dnes!

Nábytek Livetastic VÁLENDA
Nábytek Livetastic VÁLENDA