Rohová sedací souprava NEGRO v levém provedení s materiálem Berlin 03/Soft 66


Rohová sedací souprava NEGRO

Moderní design pro Váš obývací pokoj

Rohová sedací souprava NEGRO je moderní designová sedací souprava vhodná do každého pokoje. Svým stylovým vzhledem a kvalitním materiálem vám nabídne pohodlné sezení a odpočinek.

Vyrobena z kvalitních materiálů

Sedací souprava je vyrobena z kvalitních materiálů, kostra je vyrobena z kombinace tvrdého dřeva a LTD. Výplně sedáků tvoří polyuretanová pěna v kombinaci s pružinami bonell.

Sedací souprava NEGRO zblízka

Rozložitelná pro spací plochu

Sedací soupravu lze rozložit a vytvořit tak spací plochu.

Přemýšlíte nad tím, kde byste spali hosty přes noc? S rohovou sedací soupravou NEGRO už nemusíte. Díky jednoduchému rozložení si můžete snadno vytvořit prostornou spací plochu, a to prakticky kdekoliv.

Sedací souprava NEGRO rozložená

Zvolte levou variantu a materiál Berlin 03/Soft 66

Na trhu existuje mnoho variant sedacích souprav, ale varianta NEGRO v levém provedení s materiálem Berlin 03/Soft 66 patří k těm nejlepším. Kombinace speciálního materiálu a moderního designu vytváří unikátní a pohodlné měkké zóny, které Vám umožní odpočívat s maximálním komfortem.

Pohodlný nákup za skvělou cenu

Nízká cena a kvalita je to, co dělá z nakupování v našem e-shopu jedinečný zážitek. Můžete si být jisti, že u nás zakoupíte produkt z kategorie levné nábytek, který bude mít skvělou kvalitu a bude vyhovovat úplně všem Vašim nárokům.

Nečekejte a navštivte naši stránku https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/rohova-sedaci-souprava-negro-leve-provedeni-provedeni-berlin-03-soft-66, kde si můžete objednat rohovou sedací soupravu NEGRO v levém provedení s materiálem Berlin 03/Soft 66.