Televizní stolek HILL v kombinaci ořech a bílé barvy


Televizní stolek HILL v kombinaci ořech a bílé barvy

Originální design

Televizní stolek HILL je nejen praktickým kouskem nábytku pro váš obývací pokoj, ale také krásným doplňkem. Jeho originální design dvířek v dekoru ořechového dřeva dodá vašemu interiéru nejen eleganci, ale také moderní vzhled.

Bílá barva

Televizní stolek v bílé barvě se skvěle hodí do moderně zařízených prostor. Bílá barva má navíc tu výhodu, že zvětšuje prostor a působí velmi svěže. Tento konkrétní model je navíc velmi praktický a nabízí dostatek úložného prostoru pro vaše elektronické zařízení – na dvířkách se nachází police, kam můžete umístit například DVD přehrávač nebo další drobnosti.

Detaily nábytku

Ořechové dřevo

Televizní stolek HILL kombinuje bílou barvu s dekorem ořechového dřeva. Tento materiál má velmi příjemnou a teplou barvu, která vašemu interiéru dodá přirozený a útulný vzhled. Kombinace bílé a ořechu je navíc velmi moderní a elegantní.

Polohování nábytku

Televizní stolek HILL má velmi praktickou vlastnost – jeho rozměry jsou takové, že jej můžete umístit téměř kamkoliv do místnosti. Můžete jej postavit přímo na zem, na něj umístit televizi a být spokojeni, nebo jej umístit na jednu z užších stěn. Tím ušetříte spoustu místa a váš obývací pokoj bude vypadat mnohem prostorněji.

Pohodlný nákup

Televizní stolek HILL si můžete zakoupit na stránkách vybirejnabytek.cz za velmi příznivou cenu. Díky snadnému nakupování na internetu si nábytek můžete objednat z pohodlí domova a mít jej velmi rychle u sebe.