Televizní stolek MELODI84 v tmavém ořechu – Elegantní řešení pro váš obývací pokoj


Televizní stolek MELODI84 v tmavém ořechu – Elegantní řešení pro váš obývací pokoj

Televizní stolek MELODI 84 v oblíbeném dekoru tmavý ořech je perfektním doplňkem do vašeho obývacího pokoje. Je to elegantní řešení pro každého, kdo hledá kvalitní a moderní televizní stolek pro vaše televize. Vzhledem k tomu, že je vyroben z kvalitních materiálů, můžete být ujištěni, že vaše televize bude v bezpečí, a vy budete mít na stolek spoustu místa pro další dekorace a věci.

Design

Televizní stolek MELODI 84 je navržen tak, aby byl elegantní a moderní. Tento televizní stolek je vyroben z kvalitního dřeva, které je odolné a trvanlivé. Jeho design je velmi jednoduchý, ale zároveň velmi stylový. Stolek je vysoce stabilní a můžete si být jisti, že vaše televize bude v bezpečí.

Vlastnosti

Tento televizní stolek je vyroben z kvalitního dřeva, které ho činí trvanlivým a odolným. Stolek disponuje pěti úložnými prostory, v nichž můžete uskladnit další dekorace či elektroniku – jako jsou např. audio a video přehrávače, herní konzole, atd.

Televizní stolek MELODI 84 v dekoru tmavý ořech má unikátní povrch, který mu dodává mnoho osobnosti. Tento povrch je dokonalou kombinací kvalitního dřeva a nádherného lesku. Povrch je velmi hladký a uhlazený, a proto nejen že vypadá krásně, ale dokonce i dobře chrání tvou televizi před poškrábáním.

Specifikace

  • Prostor pro televizi až 120 cm
  • 5 úložných prostorů
  • Provedení v dekoru tmavý ořech
  • Vysoce kvalitní a trvanlivý materiál
  • Unikátní povrch pro dokonalé chránění

Pokud hledáte moderní, elegantní řešení pro váš obývací pokoj, může být tento kvalitní televizní stolek MELODI 84 v dekoru tmavý ořech tím pravým řešením. Takže proč si nevybrat televizní stolek z vybirejnabytek.cz hned teď?

televizní stolek MELODI84 v tmavém ořechu