TESCOMA rychlovarná konvice GrandCHEF 1.7 l – rychlé a praktické vaření v každé kuchyni


Rychlá, komfortní, bezpečná a krásná

TESCOMA rychlovarná konvice GrandCHEF 1.7 l je skvělým pomocníkem při přípravě horkých nápojů či rychlém ohřátí vody pro přípravu jídel. S příkonem 2000 W se voda ohřívá velice rychle, což ušetří spoustu času při vaření. Konvice je navíc velice komfortní a bezpečná díky širokému hrdlu, odnímatelnému filtru a automatickému vypnutí v momentě, kdy je voda uvařená.

Světelný indikátor ohřevu a automatické vypnutí

Světelný indikátor ohřevu umožňuje snadnou kontrolu ohřevu vody, čímž lze rychle rozpoznat, kdy je voda hotová. Automatické vypnutí zase zabraňuje tomu, aby se voda převařila a případně způsobila požár.

Široké hrdlo a odnímatelný filtr

Široké hrdlo konvice GrandCHEF umožňuje snadné plnění vody, což je velice praktické a zvláště využijete třeba při vaření těstovin. Díky odnímatelnému filtru je voda, kterou nalijete do konvice, čistá a bez minerálních usazenin či jiných nečistot, což se pozitivně projeví na kvalitě vašich jídel a nápojů.

Masivní rukojeť a tlačítko pro otevření víčka

Masivní rukojeť konvice GrandCHEF zajistí pohodlné držení při manipulaci s ní. Tlačítko pro otevření víčka je umístěno na rukojeti a umožňuje snadné otevření i při horkých a přetížených rukách.

Kvalitní materiál vyrobení

Konvice je vyrobena z prvotřídní nerezavějící oceli a odolného plastu, což zaručuje její dlouhou životnost a odolnost proti mechanickému poškození.

TESCOMA rychlovarná konvice GrandCHEF 1.7 l

Celkově se jedná o skvělou a velice praktickou rychlovarnou konvici, která by neměla chybět v žádné moderní domácnosti. Pokud i vy hledáte kvalitní, rychlou a bezpečnou konvici, doporučujeme vám TESCOMA rychlovarnou konvici GrandCHEF 1.7 l.