Velké závěsné svítidlo: 100/120 cm pro osvětlení celé místnosti


Závěsné svítidlo

Osvětlete svůj prostor s nádherným závěsným světlem

Velké závěsné svítidlo je perfektním řešením pro ty, kdo chtějí osvětlit celý prostor a zároveň vybrat kvalitní designový kousek do svých interiérů. Toto světlo je dostupné v šedé, černé a bílé barvě a může být bez problémů kombinováno s jakýmkoliv nábytkem a barvou stěn.

Vlastnosti svítidla

  • Šířka: 100/120 cm
  • Materiál: Kov/Plast
  • Barvy: Šedá/Černá/Bílá
  • Počet žárovek: Bez, 5x E14 40W

Pokud svítidlo bez žárovek není vaše preference, Best Nábytek nabízí také možnost zakoupení s pěti žárovkami E14 40W, což dodá interiéru dostatek světla. Své objednávky můžete provádět přímo na webových stránkách Best Nábytek.

Využití svítidla

Toto svítidlo je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí osvětlit celou místnost, ale zároveň chtějí, aby svítidlo představovalo stylový prvek v jím zvoleném interiéru. Pasuje jak do klasického interiéru, tak do moderního designu.

Závěsné svítidlo

Své využití nachází zejména v obývacích pokojích, ložnicích, kuchyních a jídelnách. Vynikne také v komerčních prostorech, jako jsou kavárny, restaurace nebo dokonce knihovny a galerie.

Návod k použití

  1. Vypněte proud.
  2. Sešroubujte stávající svítidlo a odmontujte ho od stropu.
  3. Připevněte základní desku nového svítidla do stropu a překryjte všechny kabely. Ujistěte se, že držáky jsou správně uchycené.
  4. Upevněte zbytek svítidla na základní desku dle návodu k použití. Opět se ujistěte, že je vše správně uchycené.
  5. Připojte elektrický kabel a závěs svůj nový nádherný závěsný světelný zdroj.
  6. Zapněte proud a užívejte si své nové osvětlení.