Vyberte si luxusní růžovou sametovou podložku DEVICHY Laure 60 x 112 cm

Podnožka Laure značky DEVICHY v sobě kombinuje luxusní vzhled a maximální pohodlí. Čalounění je tvořeno z velice příjemné sametové látky, která je charakteristická svou nadprůměrnou odolností a speciální vodoodpudivou úpravou.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Růžová podnožka pro maximální pohodlí

Podnožka Laure je ideální pro každého, kdo chce maximální pohodlí a stylový doplněk. Sametová látky v kombinaci s kvalitními materiály zaručují komfort i v dlouhých odpočinkových chvílích.

K dispozici je ve dvou velikostech a ve více barevných provedeních. Vyberte si tu správnou podnožku pro Váš interiér a užijte si s ní chvíle odpočinku.

Klikněte zde pro výběr ze široké nabídky barev a velikostí.

Doporučení pro péči o podnožku

Při čištění podnožky Laure doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě. Pro vysávání doporučujeme použít vysavač s vhodným nástavcem.

Investujte do svého pohodlí a užijte si každou chvíli odpočinku s luxusní růžovou sametovou podnožkou DEVICHY Laure.

Růžová sametová podnožka DEVICHY Laure 60 x 112 cm

Chtěli byste si domů přivézt kvalitní podnožku značky DEVICHY? Pak určitě neváhejte a navštivte náš obchod, kde si můžete vybrat z široké nabídky různých barev a velikostí. Užijte si chvíle odpočinku s luxusní růžovou sametovou podnožkou DEVICHY Laure, která v sobě spojuje moderní design a maximální komfort.