Černé kovové závěsné světlo Hübsch Lerma 86 cm: Elegantní osvětlení pro váš domov


Jednoduchý styl i barva závěsného světla Lerma značí naprostou flexibilitu.

Černé kovové závěsné světlo Hübsch Lerma 86 cm je skvělou volbou pro váš interiér. Toto závěsné světlo vám nabídne stylový doplněk, který skvěle vypadá v jakémkoliv prostředí. Hlavní předností světla je jednoduchý, ale moderní design, který se hodí do každého interiéru.

Skvěle světlo vypadá v jakémkoliv interiéru a dobře vynikne i nad jídelním stolem. Když hledáte elegantní osvětlení pro váš domov, závěsné světlo Hübsch Lerma je skvělou volbou.

Světlo je vyrobené z černě lakovaného kovu.

Dvě místa na žárovku spojuje jednoduchá linie jedné tyče. Tento jednoduchý design dokáže vyniknout v každém interiéru. Kovové provedení světla zajišťuje, že závěsné světlo Hübsch Lerma je velmi odolné a vypadá velmi moderně. Pokud chcete, aby vašeho interiéru dominovalo moderní a jednoduché osvětlení, pak je toto závěsné světlo správná volba.

Žárovky nejsou součástí balení. Nezapomeňte zakoupit žárovky v místním obchodě, abyste mohli využít světla plně.

Návod na údržbu

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Aby světlo zůstalo dlouho krásné, musíte o něj pravidelně pečovat. Stačí ho očistit jemnou prachovkou a nepoužívat žádné chemikálie, které by mohly povrch světla poškodit.

Černé kovové závěsné světlo Hübsch Lerma 86 cm

Pokud hledáte elegantní závěsné světlo pro váš interiér, závěsné světlo Hübsch Lerma 86 cm je skvělou volbou. Jednoduchý design a moderní provedení zajišťují, že světlo bude skvělé v jakémkoliv interiéru. Nezapomeňte na pravidelnou údržbu, aby světlo zůstalo dlouho krásné. Zakupte si toto závěsné světlo na https://www.vybirejnabytek.cz/produkt/cerne-kovove-zavesne-svetlo-huebsch-lerma-86-cm.