Masivní postel Union v barvě dub – rošt zdarma, rozměr 180 x 200 cm


Masivní postel Union v barvě dub – rošt zdarma

Nová postel z masivu Borovice o síle 25 – 28 mm. Pokud hledáte kvalitní a stabilní postel, je postel Union ideální volbou pro Vás. Tato postel je vyrobena z masivu Borovice, díky kterému je velmi pevná a stabilní. Navíc je lakována bezbarvým ekologicky a zdravotně nezávadným lakem, který zaručuje maximální bezpečnost pro Vás i Vaše blízké. Postel je k dostání v barevných provedeních Olše, Dub a Ořech.

Postele jsou lakovány dvakrát bezbarvým ekologicky a zdravotně nezávadným lakem. Lak chrání postel před poškrábáním a opotřebením.

Rozměr 180 x 200 cm

Postele v barevných provedeních Olše, Dub a Ořech, jsou napřed mořeny ve výše zmíněných odstínech a následně dvakrát lakovány průhledným lakem. To zaručuje, že barva postele je stálá a odolná vůči vnějším vlivům.

Postel Union má celkovou nosnost 120 kg. U dvoulůžek od šířky 120 x 200 cm až 180 x 200 cm je celková nosnost dokonce 240 kg. To zaručuje maximální bezpečnost pro Vás a Vaše blízké.

Rošt postele

Rošt postele je tvořen 12 příčkami, které jsou spojeny textílií. Příčky jsou vyrobeny z masivu Borovice a jsou dostatečně pevné a kvalitně zpracované. Mezi příčkami jsou mezerou cca 8 cm.

Při volbě matrace taštičkové a bonelové je nutné, aby mezera mezi rošty byla max. 3 cm. Protože matrace těchto typů jsou měkčí, je potřeba aby byla ještě lépe podložena. Proto doporučujeme vložit do mezer mezi jednotlivými příčkami roštu další rošt, který tuto mezeru zmenší na cca 3 cm. Samostatné rošty naleznete v sekci “ rošty k postelím „

Montáž postele

Montáž postele je velmi jednoduchá. Pomocí šroubů, zajišťovacích matic a dřevařských kolíků postavíte dvě čela postele proti sobě a vložíte mezi ně z každé boční strany bočnice, na kterých jsou zároveň namontovány podklady pro připevnění roštu. U dvojpostelí (120 x 200 až 180 x 200 cm) se ještě vkládá tzv. pátá středová noha, která středem postele podpírá v polovině rošty. Součástí kompletu šroubení je i montážní klička.

Rozměr matrace a další doplňky

Rozměrové značení postele zároveň určuje velikost otvoru pro matraci, resp. rozměr matrace. K těmto postelím nabízíme v samostatných sekcích matrace, noční stolky, šuplíky, komody a další produkty z masivu.

Na postele poskytujeme dvouletou z