Moderní skříň ERONGO 180 v dřevěném provedení dubu wotan

V dnešní době se stále více lidí snaží udržet si pořádek ve svých domovech a bytových prostorech. Jedním z nejdůležitějších prvků pro udržení pořádku a organizování předmětů jsou skříně a úložné prostory. Pokud hledáte skříň, která by byla moderní, praktická a funkční, může být skříň ERONGO 180 v dřevěném provedení dubu wotan tou správnou volbou.

Kombinovaná skříň s policemi a šatní tyčí

Tato skříň kombinuje funkce polic a šatní tyčí, což umožňuje ukládat věci různého typu a velikosti. Skříň má rozměry 180 x 61 x 216 cm a je vyrobena z lamina. Dřevěné provedení v dubu wotan vypadá velmi elegantně a zapadne do mnoha moderních interiérů. Dodání skříně probíhá v demontu, takže se bez problémů vejde i do menších prostor.

V případě, že máte zájem o tento produkt, můžete si ho objednat na stránkách www.esrom.cz/produkt/skrin-erongo-180-dub-wotan.

Barva: dub wotan

Barva, v jaké je skříň vyrobena, již byla zmíněna – jedná se o dřevěné provedení v dubu wotan. Tento odstín je velmi populární a dodává interiéru příjemnou atmosféru. Skříň se dá snadno sladit s dalšími nábytkovými kusy, doplňky a barevnými schématy.

Rozměry (šxhxv): 180 x 61 x 216 cm

Díky rozměrům, které má skříň ERONGO 180, jde o velmi prostornou skříň s mnoha možnostmi využití. Díky funkci polic a šatní tyčí lze do ní uložit mnoho věcí a organizovat je podle potřeby. Přestože je skříň velká, nelze ji považovat za těžkopádnou – díky provedení z lamina je dostatečně lehká a snadno se s ní manipuluje, dokonce i při demontáži a montáži.

Materiál: lamino

Výroba této skříně využívá moderní materiál zvaný lamino. Jedná se o vrstvený materiál, který se v posledních letech stává čím dál více oblíbeným pro nábytkové kusy. Vydává dojem dřeva, ale je oproti němu mnohem méně náročný na údržbu. Skříň ERONGO 180 vyrobená z lamina je tedy nejen praktická, ale i esteticky příjemná na pohled.

Dodání v demontu. Záruka 24 měsíců.

Jak bylo již zmíněno, skříň ERONGO 180 se dodává v demontu, což zajišťuje snadné transportování a montáž. Pokud nemáte zkušenosti s montáží nábytku, doporučujeme využít služeb profesionála. Na skříň ERONGO 180 se vztahuje záruka 24 měsíců, takže můžete mít jistotu, že kdyby se vyskytl nějaký problém, budete mít nárok na opravu nebo výměnu.

Vyberte si skříň ERONGO 180 v dřevěném provedení dubu wotan a užijte si moderní a praktické úložné řešení do vašeho domova.

Skříň ERONGO 180

V případě zájmu o tento produkt si ho můžete objednat na stránkách esrom.cz.