Rozkošný dřevěný botník Really Nice Things Shoe z borovicového dřeva


Značka Really Nice Things

Really Nice Things je španělská značka, která se specializuje na jednoduchý a minimaliscký design nábytku a dekorací. Jejich produkty jsou oblíbené po celém světě, protože kombinují krásu a praktičnost. A pokud hledáte botník, který je jednoduchý, praktický a elegantní, právě jste ho našli!

Dřevěný botník z borovicového dřeva

Tento bíle lakovaný dřevěný botník je vyroben z borovicového dřeva, což mu dává rustikální vzhled. Jeho rozměry jsou 70 x 25 x 39 cm, což znamená, že se vejde do každé menší chodby nebo předsíně. Botník má dvě přihrádky, což znamená, že se do něj vejde pár bot a pantoflí, takže budete mít vše po ruce, když se připravujete do práce nebo do školy.

Praktická kolečka

Botník má čtyři kolečka, takže ho můžete snadno přemístit z jednoho místa na druhé. To je ideální řešení, pokud potřebujete často přeskládat nábytek, nebo pokud potřebujete botník přemístit do jiného pokoje. Kolečka jsou velmi kvalitní a snadno se pohybují po podlaze, takže se nemusíte bát, že by se botník převrhl nebo poškodil.

Rustikální styl

Jediná móda, která nikdy nevyjde z módy, je móda, která je příliš dobrá, aby zmizela. Tento citát od legendárního módního návrháře Yves Saint Laurenta se vztahuje i na dřevěný botník Really Nice Things Shoe. Jeho rustikální styl je moderní, ale zároveň není nijak nápadný. Botník zapadne do každého interiéru a bude působit elegantně a decentně. Pokud si potrpíte na vkusný a minimalistický design, tento botník je určitě pro vás.

Dostupný produkt

Pokud hledáte ideální botník, který splňuje vaše nároky na krásu a funkčnost, zaměřte se na tento dřevěný botník od Really Nice Things. Najdete ho na webových stránkách bestnabytek.cz, kde si ho můžete objednat až domů. Je to produkt s dlouhou životností, takže pokud si ho koupíte, můžete se těšit na mnoho let používání.

dřevěný botník Really Nice Things Shoe