Komoda Woodman Jugend – moderní a praktický doplněk do vašeho interiéru!

Jugend je kolekce nábytku Woodman, kterou zdobí výrazná kresba dubové dýhy. Té kontrastují černé detaily, které pospolu tvoří nadčasový design s lehkým nádechem industriálního stylu. Komoda Woodman Jugend je skvělým příkladem tohoto designu.

Woodman Jugend Komoda

Designér Leonhard Pfeifer a nábytek Woodman

Za návrhem nábytku Woodman stojí designér Leonhard Pfeifer, jehož tatínek vlastnil obchod s antik nábytkem. A asi právě to Leonharda ovlivnilo tak, že ač přemýšlí moderně a minimalisticky, stejně do svého nábytku Woodman vkládá lehký retro nádech.

Komoda Woodman Jugend je praktický kus nábytku, který vám poskytne dostatek úložného prostoru. Tento kousek kombinuje moderní design s praktičností. Komoda se skvěle hodí do jakéhokoliv interiéru a dodá mu nejen praktičnost, ale i šmrnc díky černým detailům. Získat tuto luxusní komodu můžete na stránkách Interierio.cz.

Woodman Jugend Komoda

Manuál k montáži produktu

Pokud se rozhodnete pro komodu Woodman Jugend, nebo jiný produkt z této kolekce, můžete si být jistí, že kvalita bude na nejvyšší úrovni. Všechny produkty jsou pečlivě kontrolovány a vyráběny z nejkvalitnějších materiálů. Jste-li kreativní a rádi si sami sestavujete nábytek, s montáží si určitě poradíte. Nicméně jsou k dispozici i manuály k montáži produktů na výše zmíněných stránkách. Kvalitní nábytek si však nezaslouží jen manuál k montáži, ale také pečlivé zacházení a pravidelnou údržbu.

Vyberte si z široké nabídky produktů Woodman a udělejte radost svému interiéru.