Stolní svítidlo E14 o velikosti 25/42 cm

Stolní svítidlo je praktickým prvkem dekorace interiéru. Jeho funkčnost a design doplňují prostor, v němž se nachází. nabízí nejen příjemné a jemné světlo, ale také svým vzhledem doplní náš bytový prostor.

Stolní svítidlo jako důležitý prvek interiéru

Stolní svítidlo přináší do každé místnosti v bytě nebo domě to správné světlo a dotváří atmosféru. Jeho dimenzovaný design se hodí jak do klasických, tak i moderních interiérů. Pokud hledáte praktický a stylový doplněk, který vám nabídne jemné světlo a zároveň útulnou atmosféru, pak je stolní svítidlo to správné řešení.

Kovová noha a textilní stínidlo

se skládá z jednoduchého, ale efektního designu. Kovová noha je prokládána skvěle řemeslně zpracovaným textilním stínidlem. Nožičky pod svítidlem dodávají celé konstrukci na výšce, která vás jistě osloví. Toto svítidlo se hodí do každé místnosti, kam si ho umístíte.

Světelná technologie a žárovka E14

Svítidlo E14 je osazeno jednou světelnou technologií s výkonem až 40 wattů, která dává dostatečné množství jasu. Při jeho instalaci je třeba si uvědomit, že se jedná o jednu z klasických žárovek, které jsou dnes již překonané modernějšími technologiemi.

Kde zakoupit stolní svítidlo E14?

Pokud hledáte kvalitní a stylové svítidlo do vašeho interiéru, můžete se podívat na webu www.sidonia.cz/produkt/stolni-svitidlo-e14-25-42-cm. Na této stránce najdete nejen široký výběr stolních svítidel, ale také mnoho dalšího stylového a moderne vybaveného nábytku, se kterým si vytvoříte to pravé prostředí, jaké jste vždy toužili mít.

Vyzkoušejte si nákup na této stránce a uvidíte, že se nebudete muset obávat nákupu přes internet. Prodejce nabízí nejen rychlou a bezproblémovou dodávku, ale také možnost vrácení zboží v případě nespokojenosti.

Stolní svítidlo E14 o velikosti 25/42 cm

Vyzkoušejte si tento skvělý kousek a užijte si kouzlo krásného interiéru, který vám snadno dosáhnete pomocí doplňků, jako je stolní svítidlo E14.

PR/V, 25X42 CM