Komoda KALSUBA z exponátu prodejny: II. jakost v bukovém provedení


Komoda KALSUBA – popis produktu

Komoda KALSUBA je skvělým nábytkem, který v sobě kombinuje funkčnost, eleganci a praktičnost. Tento produkt je ideálním řešením pro ty, kteří hledají praktický a zároveň vkusný kus nábytku pro svůj domov či byt.

Komoda KALSUBA je vyrobena z kvalitního materiálu – lamino. Tento materiál zaručuje vysokou odolnost proti poškození a dlouhou životnost komody. Rozměry komody jsou: 70x35x82 cm.

Komoda KALSUBA se dodává v demontu. Před odebráním je možné si ji prohlédnout a vyzkoušet. Komoda přichází v bukovém provedení a nemáme originální obaly. Proto je možný pouze osobní odběr, během kterého Vám můžeme zboží zabalit do folie.

Komoda KALSUBA obsahuje vryp na předním dvířku a obité přední hrany, což můžete vidět na přiloženém foto. Tyto drobné vady však neohrozí funkčnost komody a můžete ji tak stále využít jako elegantní a praktický kus nábytku do svého interiéru.

Nakupujte odolnou a stylish komodu KALSUBA nyní!

Pokud hledáte vkusný a praktický kus nábytku, který bude kvalitní a zároveň cenově dostupný, Komoda KALSUBA je pro Vás skvělou volbou. Nakupujte tento produkt nyní na stránkách nabytekted.cz, kde Vám rychlou a bezproblémovou dopravu nábytku zajišťují profesionálové.

Komoda KALSUBA z exponátu prodejny: II. jakost v bukovém provedení