TV stolek Drake RTV2D – elegantní kombinace dřeva Dub Monastery a lesklého Černého lesku


TV stolek Drake RTV2D – Elegantní kombinace dřeva Dub Monastery a lesklého Černého lesku

Moderní bytový nábytek Drake je skvělou volbou pro ty, kteří hledají kombinaci přírodního dřeva a moderního designu. K dispozici jsou dvě barevné verze – dub monatsery/černý lesk nebo dub bílý/grafit lesk, ať už se rozhodnete pro jakoukoli verzi, Drake tv stolek vám přinese do vašeho pokoje tu správnou eleganci.

Nábytek je dodáván v demontu, ale nebojte se – sestavení je velmi jednoduché! Součástí balení jsou všechny potřebné věci pro samostatnou montáž, včetně návodu, takže můžete mít svou novou televizní skříň během několika málo okamžiků.

Parametry

Pokud jde o rozměry, této televizní stolici nebude k chybě – měří přibližně 135x46x40cm, což je ideální velikost, která pokryje potřebnou plochu pro vaši televizi a další zařízení. Materiálově je vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm, což zaručuje pevnost a stabilitu. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.

Údržba

Aby váš TV stolek Drake RTV2D zůstal v ideálním stavu, doporučujeme používat běžné prostředky k čištění, postupujte dle návodu použití, aby nedošlo k poškození povrchu. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

Montáž

Jak jsme již zmínili, montáž je velmi jednoduchá. Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Pro sestavení nepotřebujete žádné speciální nářadí, takže to zvládne každý.

Pokud hledáte moderní a elegantní TV stolek pro váš obývací pokoj, zvažte volbu televizního stolku Drake RTV2D. Koupíte jej na našem eshopu, a to v dekoru dub monatsery/černý lesk nebo dub bílý/grafit lesk. Naše nábytek Drake je vyroben z kvalitních materiálů, takže si můžete být jisti, že bude sloužit po mnoho let. Navíc máte 2 roky záruky na tento výrobek!

Jestli s nákupem budete chtít pokračovat, klikněte prosím sem a objednejte si váš elegantní nábytek Drake!